Kam skirtas šis forumas ir kaip tapti jo nariu?

Administratorius
edited balandžio 2018 Į Svečiui


Tu - ne vienas! Specialistams - tai susibūrusių psichologų iniciatyva, forumas, kurio tikslas - suburti Lietuvos psichologus, psichiatrus, psichoanalitikus ir kitus šioje srityje dirbančius specialistus. Pasitelkdami modernią komunikavimo platformą siekiame paskatinti tarpusavio dalinimąsi informacija bei patirtimi.

FORUMO TURINYS

Forumas suskirstytas į šias kategorijas:
- DALINIMASIS PATIRTIMI (dalinimasis darbine patirtimi, atskirų atvejų aptarimas, nuomonių/patarimų išsakymas. Suskirstyta pagal psichologijos rūšis)
- KARJERA (vienkartiniai/ilgalaikiai darbo pasiūlymai, kvietimai pravesti paskaitas ir pan.)
- KVALIFIKACIJOS KĖLIMAS (dalinimasis informacija apie su kvalifikacijos kėlimu susijusius renginius, konferencijas, literatūrą)
- SUPERVIZIJOS IR INTRAVIZIJOS (prašymai/siūlymai dėl supervizijų ir intravizijų)
- SPECIALISTO PAIEŠKA/REKOMENDAVIMAS (specialistų paieška ir rekomendavimas, pvz. kitame mieste, turinčio specifinę patirtį ir pan.)

REGISTRACIJA

Tai uždara erdvė, skirta tik SPECIALISTAMS, t.y. psichologijos ar susijusios srities specialistams, turintiems arba per artimiausius 12 mėnesių gausiantiems tos srities magistro ar aukštesnio išsilavinimo diplomą.

  • Tam, kad būtų užtikrinta aukščiausia bendravimo ir informacijos kokybė, registruotis privaloma TIKRU VARDU IR PAVARDE.
  • Gavus pirminį sėkmingos registracijos patvirtinimą, įgausite JAUNESNIOJO SPECIALISTO narystę. Tai reiškia, kad galėsite matyti ir dalyvauti šių kategorijų pokalbiuose: KVALIFIKACIJOS KĖLIMAS, SUPERVIZIJOS IR INTRAVIZIJOS, SPECIALISTO PAIEŠKA/REKOMENDAVIMAS.
  • Kad galėtumėte matyti ir dalyvauti visose diskusijose, prašome forumo administratoriui arba el. paštu admin (ETA) tunevienas.lt atsiųsti kvalifikaciją patvirtinantį dokumentą (pvz. sertifikatas, diplomas, licencija)

Džiaugiamės, kad jungiatės prie Lietuvos psichologijos profesionalų bendruomenės internete!

Prisijjunk arba registruokis norėdamas komentuoti.

Sveikas atvykęs!

Atrodo, kad užsukai čia pirmą sykį. Jei nori prisijungti - spausk vieną iš šių mygtukų!

© Copyright 2018 - Tu - ne vienas!
All times are UTC